Bayern München je pobijedio 1. FC Union Berlin

Bundesliga je došla do svog 22. kola, a trenutno prvo mjesto je i dalje bundesligaški vladar Bayern München. Čini se da će nogometni dresovi Bayern Münchena i dalje biti najprodavaniji u Bundesligi. Međutim, Bayern München ne može opustiti svoj oprez. Borussia Dortmund također vrši veliki pritisak na Bayern München, te trenutno zauzima drugo mjesto s istim bodovima. Stoga je sada svaka utakmica presudna za to tko će biti na vrhu Bundeslige.

Iako je snaga dviju momčadi vrlo različita, Bayern München nije pronašao iskorak sve do 30. boda. Coman je asistirao Choupo-Motingu udarcem glavom s prednje strane malog peterca i Bayern München je poveo 1-0. U nepunih deset minuta 1. FC Union Berlin opet gubi gol, a Coman pomaže Bayern Münchenu da ponovno poveća rezultat na 2-0. Međutim, eksplozija Bayern Münchena bila je puno više od toga. U 45. minuti utakmice Musiala u FC Bayern München dres zabija iz pete za Bayern München 3-01. FC Union Berlin. Bayern München u drugom je poluvremenu utakmicu završio konzervativno, 3-0.

Na kraju utakmice Bayern München je na potpuno porazan način svladao 1. FC Union Berlin, čime je Bayern München također učvrstio prvo mjesto.