Liverpool Derby je pobijedio Everton FC rezultatom 4-1

U 14. kolu Premijer lige u sezoni 2021/22 počeo je fokus natjecanja. Liverpool je otišao na gostovanje da izazove Everton FC. Na kraju je dodavanjem Hendersona dva puta pogodio Salah, a šlag na tortu bio je Diogo Jota. Za Salaha su svi navijači u nogometni dresovi Liverpoola ponosni na njegovu predanost. Liverpool je u gostima pobijedio Everton FC 4-1, a Liverpool je pobijedio u 3 uzastopne prvenstvene utakmice.

Ubrzo nakon utakmice Liverpool je probio protivnička vrata, Liverpool je poveo 1-0, a 10 minuta kasnije Salah je postigao prvi pogodak na utakmici. Everton je u 38. minuti vratio grad, a rezultat dvije ekipe u prvom poluvremenu bio je okvirnih 2-1. U drugom poluvremenu ofenziva Liverpoola i dalje nije bila oslabljena, a Salah je dva puta zabio i ponovno zabio. U 79. minuti Robertson je dodao loptu, a Diogo Jota iz malog kuta s lijeve strane kaznenog prostora puca u bliski kut, 4-1. Ovdje službeno prodajemo Liverpool dres putem interneta.

Na kraju je Liverpool u gostima pomeo Everton FC rezultatom 4-1, pobijedivši četiri uzastopne utakmice.