Bayern München je prekinuo niz od 3 pobjede u prvenstvu

Trenutačno je 32. kolo Bundeslige u žestokoj konkurenciji, a prvak Bundeslige je rođen. Bayern München ovaj je put izmakao prvaku Bundeslige. Trenutačno su drugoplasirani u Bundesligi, a već je izvjestan ulazak u Ligu prvaka. Čak se i igrači u nogometni dresovi trenutno većinom natječu u Ligi prvaka, a Bundesliga možda nije toliko fokusirana.

Bayern München je u prošlom kolu trebao izazvati VfB Stuttgart u gostima, a što se tiče snage, Bayern München je relativno jak. Ali sada fokus Bayern Münchena nije na tome, a u natjecanju s VfB Stuttgartom Bayern München nije pokazao snagu koju zaslužuje. Na kraju poluvremena obje strane su remizirale 1-1. Navijaju i navijaju za njih i navijači u FC Bayern München dres na terenu. I ovo se može smatrati izjednačenom utakmicom, ali u drugom poluvremenu Bayern München potpuno je zanijemio, zabio dva pogotka izravno protivniku i izjednačio rezultat na 3:1. Očito je da je eksplozivna hladnoća ove utakmice nepredvidiva, a Bayern München je prekinuo niz od tri pobjede u prvenstvu.

Bayern München će ići u Ligu prvaka kako bi se suprotstavio Real Madridu, što će biti bitka na život i smrt koja će odrediti može li Bayern München proći u finale. Njihova primarna zadaća je očuvanje tjelesne snage i zdravlja.