Liverpool3-1 preokrenuo Newcastle United

U 17. kolu Premier lige Liverpool je na Anfieldu igrao s Newcastle Unitedom. Svi igrači u nogometni dresovi vrijedno rade za ovu utakmicu. Na kraju, s Liverpoolom 0-1 zaostatka, preokrenuli su Newcastle United 3-1 i pobijedili u osam utakmica zaredom. Neka prokuhaju navijači na sceni, svi su navijali za pobjedu momčadi.

U 7. minuti nakon početka utakmice Newcastle United je poveo u razbijanju mrtve točke, a Jonjo Shelvey pomogao je gostujućoj momčadi da otvori rezultat. Vodi Liverpool 1-0. U 21. minuti Liverpool je poravnao rezultat na 1-1. Ova lopta bila je i gol Liverpoola u 32 uzastopne utakmice, srušivši rekord momčadi u povijesti i stvorivši novo čudo. Dvije minute kasnije Salah je u Liverpool dres realizirao kazneni udarac, a Liverpool je prestigao rezultat 2-1! U drugom dijelu Trent Alexander-Arnold je u 87. minuti zabio izravno izvan kaznenog prostora. Na kraju je Liverpool preokrenuo Newcastle United rezultatom 3-1.

Igra je također bila vrlo uzbudljiva. Liverpool je u 6 minuta na svom terenu postigao gol iskorak. Na sreću, Liverpool je izborio konačnu pobjedu.